• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська ЗОШ №3 - фіналіст перших учнівських ліг JuniorS Games

eye

535

16.01.2023 10:04

Новини громад

img

Українські школи взяли участь у проєкті Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів JuniorS. До фіналу дійшли 22 освітніх заклади.

Серед них була і ЗОШ №3 Покровської міської ради. Впродовж другої чверті навчального року 2022 року вчителі Туленгутбаєв Н. та Золенко І. разом з учнями 11 класу провели величезну роботу, щоб якнайкраще представити спортивний запал свого закладу на Всеукраїнському рівні.

"Було представлено декілька напрямків: черлідинг, аеробіка, військово-патріотичні вправи, які саме і обрала наша команда. Протягом першого семестру усі учні брали участь у спортивних активностях. На цьому ми не зупинились і підписали меморандум про спільну співпрацю з ГО «Рух Олександра Педана Juniors”. Будемо й надалі розвивати фізичну активність наших школярів», - розповіла директорка ЗОШ №3 Ірина Супрунович.

З особливими словами підтримки для кожного з учасників до фіналістів звернулися зіркові гості. За спільну роботу учнів та вчителів ЗОШ №3, як і ще 21 школа, отримали почесну Срібну відзнаку за участь у Фіналі ліг JuniorS.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію