Триває збір заявок на отримання твердого палива

11.01.2023 15:03

На період дії воєнного стану окремі категорії громадян, які зареєстровані та проживають на території Покровської ТГ, можуть отримати допомогу на опалення власних домогосподарств як деревиною, так і вугіллям.

Допомогу у вигляді дров у нормі 2 м3 надає держава у рамках програми «єДрова» для домогосподарств, які обладнані пічним опаленням, мають низький рівень забезпеченості, не в змозі придбати дрова самостійно та які ще не звертались за допомогою раніше.

Вугілля у нормі 2 тони на домогосподарство надає Міжнародна організація з міграції для сімей, які мають низький дохід та складні життєві обставини.

Для отримання вищеозначеної допомоги необхідно звернутися до УСЗН (м. Покровськ, вул. Поштова, 22), Покровської міської ради, та надати наступні документи:
- Особиста заява;
- Ідентифікаційний номер, паспорт;
- Довідка про наявність пічного опалення.
- Інші документи (залежно від обставин, що склалися).

Під час подання копій документів заявник надає оригінали.
Консультації з зазначеного питання можна отримати за телефоном: 0953999055