• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Освіта в умовах війни: школи Покровської ТГ отримали понад 100 потужних ноутбуків

eye

679

09.01.2023 15:53

Новини громад

img

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компаній «HP» та «Microsoft» освітні заклади Покровської громади отримали чергову партію цифрових приладів. 

Сьогодні в урочистій атмосфері в багатопрофільній гімназії 112 ноутбуків очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Маргаритою Ідрісовою та начальницею відділу освіти Любов’ю Воротинцевою вручили керівникам 14 загальноосвітніх шкіл громади. 

«Щиро вдячні першій леді Олені Зеленській за реалізацію цього проєкту. Наші вчителі отримали змогу викладати свої дисципліни та спілкуватись зі своїми учнями на сучасному обладнанні, чого так не вистачає. Віримо в Україну. Разом до перемоги», - зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Це комп’ютерне обладнання допоможе створити належні умови для розвитку та навчання дітей, особливо в умовах війни. 

Як зазначила Маргарита Ідрісова, на долю вчителів випала велика кількість випробувань. Насамперед це дистанційна форма навчання в умовах воєнного стану. Багатьом освітянам довелось виїхати не лише за межі рідного міста, області, а й за кордон. Але, не зважаючи ні на що, їм вдалось зберегти свій потенціал. 

«Дуже добре, коли не лише вчать, як треба викладати, а й створюють для цього усі умови. Велика дяка нашій державі, дружині президента за підтримку ВПО. І ці ноутбуки, які ми вже втретє отримуємо у рамках державних програм, дадуть змогу нашим педагогам створювати для учнів якісний контент, презентації та проводити інтерактивні уроки. Ми на місцевому рівні дуже цінуємо працю вчителів і радіємо, що наших освітян так підтримує держава, адже вони дійсно цього заслуговують», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

Новим ноутбукам особливо радіють керівниці шкіл приєднаних територій, де не так часто оновлюється матеріально-технічна база. 

«Кількість отриманих ноутбуків залежить від кількості внутрішньо переміщених педагогів, які здійснюють навчальний процес за межами Покровської громади. Це потужні ноутбуки з новим програмним забезпеченням, які суттєво покращать якість навчання наших дітей», - запевнила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію