Від Покровської МВА місцеві дошкільнята отримали солодкі подарунки

06.01.2023 15:03

Покровська міська військова адміністрація напередодні Різдва Христового порадувала дошкільнят громади яскравими новорічними подарунками.

760 наборів з солодощами вручили сьогодні малечі Покровської громади в святковій атмосфері.

Вихователі ЗДО №10 «Калинка» та ЗДО №7 «Топольок» заздалегідь потурбувались, аби дітлахи знову відчули  радість спілкування в колективі та захоплення від зустрічі з казковими персонажами.

Під веселу музику хлопчики та дівчатка із задоволенням тупотіли ніжками, плескали в долоні та розповідали віршики Святому Миколаю, Зимі та Ялинці.

«У цьому році ми виважено підійшли до організації свят, бо цього вимагає реальність воєнного часу. Не зважаючи ні на що, дуже хотілось подарувати нашим дошкільнятам свято, гарний настрій та, звісно, різдвяні подарунки», - зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.