• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До новорічних свят діти громади отримали подарунки

eye

934

28.12.2022 12:11

Новини громад

img

Напередодні Нового року діти, які мають інвалідність, багатодітні родини та сім`ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримали вітання та солодкі подарунки від керівників Покровської військової адміністрації.

Веселі свята з танцями, піснями, конкурсами та іншими веселими розвагами вже пройшли у Покровську та Родинському. А які ж передноворічні розваги без смаколиків?  Від Покровської МВА на цих заходах діти вже отримали 804 солодких подарунки.

Сьогодні таке свято для дітей відбулося в ЗОШ №9.

«Наша школа стала флагманом розвитку та поширення інклюзивної освіти для діточок. У нашому закладі понад 10 таких учнів, - зазначила директорка ЗОШ №9 Валентина Рудик. - Дякую міській військовій адміністрації, УСЗН та відділу освіти, які залучають нас до таких спільних заходів. Ми бачимо, як родини із вдячністю приймають такі новорічні вітання. І такі свята ми будемо проводити й надалі, адже вони підтримують діток та допомагають їм адаптуватися до соціуму».

Днями солодощі та святковий настрій також отримали вихованці реабілітаційного центру «Милосердя» та малеча з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

40

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

59

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію