Рятувальники Покровська закликають місцевих мешканців дотримуватись правил пожежної безпеки

27.12.2022 16:12

Учора, 26 грудня, в одній з багатоповерхівок мікрорайону «Лазурний» стався вибух, внаслідок якого житлова квартира зазнала значних пошкоджень. На щастя, обійшлося без загиблих та травмованих.

Після надходження повідомлення про надзвичайну подію, рятувальники відразу виїхали на місце та вже за 40 хвилин зусиллями 19 осіб особового складу та 4 одиниць спецтехніки ліквідували пожежу. Причини та обставини події встановлюються відповідними фахівцями.

«Хочу ще раз нагадати мешканцям Покровської громади правила використання побутових приладів та закликаю дотримуватись протипожежної безпеки. Особливо, напередодні новорічних свят. Ні в якому разі не приносити додому газові балони, не запалювати феєрверки та слідкувати за нагрівачами», - зазначив начальник ДПРЗ-9 Віталій Кінц.

Крім того, він додав, що наразі рятувальники працюють у цілодобовому режимі і побажав покровчанам, щоб новорічні свята пройшли без надзвичайних пригод.