Святкові активності для школярів тривають

27.12.2022 12:03

Естафету проведення «Різдвяних годин» від вихователів дошкільних закладів успішно перейняли керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Впродовж канікул на дітей чекають цікаві майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас, арттерапія, подорожі до країни Творляндії, співочі тренінги та безліч рухових активностей.

Наприклад, на воркшопі з хореографії керівник гуртка ЦТД відпрацьовує з дітьми масовий танцювальний батл, який планують провести на центральній площі міста в День Перемоги.

А ось педагоги СЮТ влаштовують справжні перегони на радіокерованих автомобілях.

Заходи цікаві як дівчаткам, так і хлопчикам! Все проводиться під пильним контролем педагогів, які стежать за безпековою ситуацією в країні та за дотриманням техніки безпеки під час проведення таких зустрічей.

Війна не в змозі позбавити нашу малечу дитинства. І ми ще раз довели свою стійкість та незламність!

Чекаємо на Перемогу!