Привітання з Різдвом Христовим від начальника Покровської МВА Сергія Добряка

25.12.2022 09:11

Шановні покровчани!

Сьогодні за Григоріанським календарем віряни святкують народження Спасителя.

У цей світлий для всього людства день українці зустрічають Різдво в умовах повномасштабної війни з росією. В багатьох домівках немає світла, води й тепла, багато наших земляків знаходяться під загрозою обстрілів, а відважні воїни ЗСУ проведуть це свято в окопах на передовій.

Але вірю, що з українцями світло та перемога. Всі незгоди нехай якнайскоріше пройдуть, Різдвяна зірка завжди супроводжує вас та ваших рідних на всіх дорогах та вселяє оптимізм та віру у найкраще. Бажаю кожному родинного затишку, втішних новин та Різдвяного тепла, що зігріє кожне серце.

Щиро дякую нашим захисникам за те, що боронять нас від ворога. Нехай Господь береже їх та дає сил, аби вони скоріше повернулися до своїх родин з Перемогою!

Христос народився. Славімо його!