• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дружба не має кордонів: з Нідерландів до Покровська прибув пересувний пункт незламності

eye

814

24.12.2022 15:05

Новини громад

img

Підприємець з Нідерландів Гарі Тейс не залишився осторонь подій в Україні та власним коштом облаштував та передав до Покровської громади пересувний пункт незламності. 

Автобус, обладнаний усім необхідним для потреб мешканців у разі тривалої відсутності електроенергії, передав до Покровська голова БФ «Фенікс-Тернопіль» Тарас Стецик, який є давнім другом нідерландця Гарі Тейса. 

«Сьогодні для нашої громади велика подія. Ми отримали класний подарунок - сучасний мобільний "Пункт незламності" у вигляді автобуса. Він оснащений розетками, генератором, і можна приготовити їжу і зробити чай, є всі умови. Він буде застосований на території громади, де велика відстань до стаціонарного "пункту незламності" або, якщо в ньому стався якийсь форс-мажор, наприклад, виникли проблеми з опаленням. Дуже вдячні за такий подарунок. Разом до перемоги з Нідерландами! Все буде Україна!», - зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк.

Поява такого «Пункту незламності на колесах» для потреб Покровської громади стала можливою завдяки ще одній небайдужій до подій в нашій країні та, особливо, на Донеччині, людині – керівнику компанії «СВ-Транс плюс» Сергію Удовиченку.

Разом з очільником військової адміністрації Сергієм Добряком та заступником Костянтином Мілютіним він оглянув автобус та підписали офіційного листа щодо передачі пересувного «Пункту незламності» Покровській громаді. 

«Дружба не має кордонів та не вимірюється валютою і дуже приємно, що у Покровської громади з`явились нові друзі. Коли діти Гарі Тейса дізнались, що їхній тато готує автобус для відправки в Україну, вони ініціювали акцію та в школі зібрали новорічні подарунки для дітей з Покровської громади», - розповів заступник очільника Покровської МВА Костянтин Мілютін. 

Аби виразити усю щирість своїх побажань щодо настання найскорішого миру в Україні діти Нідерландів підійшли особливо творчо до пакування новорічних презентів. Коробки з іграшками, солодощами, речами та канцелярією вони розмалювали у жовто-блакитні кольори, прикрасили яскравими наліпками та особистими написами-привітаннями. 

Сьогодні подарунки з далекої європейської країни вже отримали маленькі мешканці Піщанського старостинського округу. 

«Я не знаю, де знаходяться Нідерланди, але дуже приємно отримувати подарунки із-за кордону. Вже скоріше хочеться відкрити коробку та подивись, що в ній», - сказав 9-річний мешканець Піщаного Микита Романенко. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію