• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Різдвяні години» для покровської малечі

eye

591

23.12.2022 18:40

RSS

img

Для малечі Покровської громади проводяться «Різдвяні години»: мастер-класи, «Веселі старти», танцювальні батли, костюмовані вистави та інші розваги для дітей. 

Проводять їх вихователі закладів дошкільної освіти. Діти запрошуються на такі заходи у певному порядку, з врахуванням заходів безпеки. 

«Ми підключились до обласної адміністрації саме з організаціі таких заходів. Ми не збираємо велику кількість дітей; щоб забезпечити їм безпечне перебування, тому зареєструватися на участь у розвагах або отримати додаткову інформацію можна у класних керівників», - зазначила начальниця Покровського міського відділу освіти Любов Воротинцева. 

Цього тижня «Різдвяні години» проводилися для школярів початкової ланки, яким зараз дуже не вистачає спілкування з однолітками та рухової активності. 

До речі 19 лютого всі школярі, які знаходяться в громаді на цей час - а це 4000 учнів - отримали солодкі подарунки від фонду Бориса Колесникова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію