• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські спортсмени - переможці Чемпіонату України з бойового самбо

eye

733

21.12.2022 09:25

Новини громад

img

Покровські спортсмени, незважаючи на випробування війною, активно беруть участь у міжнарожних та всеукраїнських змаганнях, гідно демонструють свої здібності на Чемпіонатах України, Європи, світу.

Так, вихованці тренера бойового самбу Артема Пятихатки повернулися із чергових змагань, що пройшли у місті Мукачево Закарпатської області 16-18 грудня.

«Це був відбірковий тур на змагання у Словаччині, що відбудеться у лютому наступного року. Наша команда у складі Донецької збірної дуже гарно виступила і завоювала 4 перших, одне друге і два третіх місця, - розповідає про досягнення своїх спортсменів тренер СК «Барс» Артем Пятихатка. – У Словаччині будуть три розділи: спортивне самбо, бойове та про-фул. 12 бійців з Покровська відстоюватимуть честь України в Європі». 

Тренер зазначає, що конкуренція на Чемпіонаті України була дуже велика. 470 учасників, і серед них своїми результатами всіх здивувала команда Донецької області. Адже попри всі перешкоди вони не припинили займатися спортом та готуватися до змагань. І це при тому, що покровські спортсмени беруть активну участь у житті громади. 

«Вихованці Артема Пятихатки і сам тренер крім своїх професійних здібностей беруть активну участь у життєдіяльності громади. Знаходять час допомагати, щоб мешканці жили достойно. І я дуже вдячний усім тренерам за небайдужість», - зазначив Віталій Щербинка.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію