• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк: оперативно реагуємо на всі виклики сьогодення

eye

507

20.12.2022 17:56

Новини громад

img

Сьогодні під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась планова робоча нарада керівників громади, на якій розглянуто питання функціонування усіх сфер життєдіяльності громади у воєнний час. 

За словами керівників, громада продовжує підготовку  до можливих тривалих відключень електроенергії. Тож триває робота з донорами щодо забезпечення нагальних потреб місцевих мешканців. Вже на цьому тижні  очікується надходження 2 потужних генераторів, наметів для створення додаткових пунктів обігріву. 

У разі блекауту буде організоване гаряче харчування за підтримки БФ «КАРІТАС УКРАЇНИ». Також вирішується питання організації комунікації з населенням під час надзвичайної ситуації та відсутності зв’язку. Зокрема, присутні обговорили можливість використання спецзв’язку із старостинських округами, об'єктами критичної інфраструктури за допомогою вже придбаних супутникових телефонів та сучасних  радіостанцій.

Особливу увагу керівники громади приділили роботі Пунктів Незламності. Як зауважив очільник Покровської МВА Сергій Добряк, ще є над чим працювати, щоб зробити їх роботу злагодженою і оптимально комфортною для наших громадян під час перебування. 

«Найголовніше – це температурний режим. Чим сильніші морози, тим більше навантаження на внутрішні мережі. Враховуючи виділені на область ліміти, без віялових відключень не обійтися. Тож, очікуємо генератори, які допоможуть автономізувати роботу котелень», - зауважив Сергій Добряк. 

Досі проблемним залишається селище динасового заводу. Через гідроудари сталося 2 пориви на тепловій мережі – по вул. Шмідта, 8 та по вул. Таманова. Працюють дві ремонтні бригади, які планують найближчим часом ліквідувати аварію. 

Також  тепловики продовжують роботи над запуском модульної котельні ЗОШ №35, яка працюватиме на пелетах. 

Триває забезпечення вугіллям жителів громади, які цього потребують.

«836 домоволодінь вже отримали дрова. Готуємось розвозити деревину, яка передбачена державною субвенцією. Крім того, з січня представники Міжнародної організації міграції (МОМ) доставлять тверде побутове паливо 450 домогосподарствам (по 3 тони). Вже отримано 368 заявок від мешканців громади», - розповіла керуюча справами виконкому Алевтина Жук. 

Триває буріння свердловин. Завершуються роботи по вул. Соборна та у Лисівському старостинському окрузі. У планах – пробурити ще одну свердловину в селищі Динзаводу аби збільшити потік води. Очікується надходження насосного обладнання від Товариства Червоного Хреста. 
Готується громада і до погіршення погодних умов. Наступного тижня КП «БКП» отримає сіль для посипання доріг.

За словами заступника міського голови Олександра Добровольського, у громаді завершила роботу ГО «ЗооКонтроль». Було відловлено, простерилізовано та чиповано 260 собак. 

«Тривалий час наших мешканців хвилювало питання безхатніх тварин. На 100% ми проблему не вирішили – собак дуже багато, і вони агресивні. Але будемо системно підходити до цього питання», - зазначив начальник МВА Сергій Добряк.

За охороною правопорядку у громаді слідкують поліцейські патрульні бригади, муніципальна служба та добровольче формування "Поковскьк-1". Для відеоспостереження за ситуацією у Покровській ТГ встановлено 101 відеокамеру, з них зараз працюють 70. Додатково буде придбано ще 15 відеокамер.

Лікарні проводять роботу з підписання пакетів з  НСЗУ, розглядається можливість відкриття пакета на лікування онкохворих. 
«На сьогодні є потреба в спеціалісті – на жаль, багато мешканців нашої громади мають такий діагноз. Ми вивчаємо можливість відновлення прийому пацієнтів лікарем-онкологом», - зазначила заступниця очільника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

Продовжує свою роботу територіальний центр УСЗН. В установі прийняли на роботу медсестру, що покращить рівень обслуговування населення. Також завершується відновлення соляної кімнати.

Мешканці Покровської ТГ забезпечуються гуманітарною допомогою: отримують харчові продукти, хліб, воду та засоби особистої гігієни.

«Минулого тижня від Офісу президента понад 3 тисяч наборів було доставлено мешканцям Першотравневого, Піщанського та Шевченківського старостинських округів. При сприянні ГО "Якість життя" організовано видачу гуманітарної допомоги у селищі Динзаводу та Гришиного», - зауважила заступниця очільника Покровської МВА Наталія Іваньо. 

Крім того, вивчається питання щодо посилення інтернет-зв’язку у віддалених старостинських округах громади.

Всі питання,  що сьогодні постають перед громадою, не залишаються без уваги очільника Покровської МВА. Задачі всіх рівнів обов'язково обговорюються та для кожної з них керівники знаходять оптимальне рішення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію