Понад 4 тисяч школярів Покровська отримають новорічні подарунки від Фонду Бориса Колеснікова

19.12.2022 12:28

День святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Саме з нього в Україні традиційно розпочинається цикл зимових свят та подарунків.  Вже традиційно у День Святого Миколая Фонд Бориса Колеснікова за підтримки хокейного клубу «Донбас» проводить соціальну акцію для дітей Донеччини.

Солодкі подарунки та теплі побажання миру і веселих зимових свят сьогодні отримали й школярі Покровської громади.

«Подарунки і увага від благодійників дуже важливі в цей нелегкий для нашого регіону час. Такі свята дарують настрій, позитивні емоції. Від благодійного фонду Бориса Колеснікова пакунки із солодощами покровські діти отримують щорічно, за що ми безмежно вдячні», - зазначила директорка ЗОШ №3 Ірина Супрунович.

Спілкувались зі Святим Миколаєм сьогодні й школярі ЗОШ №9, які до свята теж отримали солодощі.

Загалом від Фонду Бориса Колеснікова та ХК «Донбас» святкові набори отримали 4011 юних мешканців Покровської громади.