• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для вихователів закладів дошкільної освіти придбано сучасну комп’ютерну техніку

eye

538

16.12.2022 17:54

Новини громад

img

Завдяки фінансовій допомозі у сумі 1 495 000 грн, наданій Покровській громаді Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Асоціацією міст України, закладам дошкільної освіти передано 49 ноутбуків. 

Покровські дитсадки тільки починають опановувати навчання у дистанційному режимі. І для них дуже необхідним є створення безпечного, комфортного, зокрема й інклюзивного середовища для учасників віддаленого освітнього процесу.

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, з новими ноутбуками педагоги Покровської ТГ зроблять освітній процес більш інформативним, змістовним, емоційно-ціннісним та психологічно комфортним для малечі. А отже якість надання освітніх послуг у дошкільних установах покращиться.

«Не всі вірили, що ми зможемо це реалізувати, - розповіла Любов Воротинцева. – Але, як показує час, діти та батьки все більше долучаються до таких ініціатив. З вихователем діти опрацьовують тему, ведуть бесіду, проводять розвивальні ігри в дистанційному форматі, також діти можуть поспілкуватися один з одним».

Сьогодні у Покровській громаді продовжують працювати в дистанційному форматі 22 заклади дошкільної освіти та 5 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти. 50-60% дітей виходять на дистанційне навчання. Залежно від електропостачання та стабільності інтернету, ця цифра коливається, але робота не припиняється.

«Щиро вдячний вихователям, що проявили ініціативу щодо дистанційного навчання. Це цифрова соціалізація наших дітей, - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У нас ще багато викликів, і я впевнений, що з таким колективом ми все переможемо».

Вихователі вже починають планувати більш якісну та цікаву роботу з дітьми на новій техніці.

«Ви виховуєте наших дітей, саме ви навчаєте їх бути незламними, орієнтовними на будь-які задачі, - привітала педагогів заступниця начальника МВА Маргарита Ідрісова. - Зичу вам здоров’я! Щоб той вогник в душі не згасав! Заряджайте дітей на незламність та позитив!».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію