• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось засідання координаційної ради з питань призову та мобілізації

eye

412

16.12.2022 12:47

Новини громад

img

16 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступника міського голови Миколи Шабельника, представників військомату та старост приєднаних територій громади відбулось засідання координаційної ради з питань мобілізації.

«Військовий облік є обов’язковою складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів влади, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичування та аналізу військово-облікових даних призовників та військовозобов’язаних з відображенням їх у військових документах», - зазначив начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Покровського РТЦК та СП майор Віталій Лютіков.

Під час засідання присутніх було ознайомлено з нормами визначення кількості осіб, відповідальних за ведення військового обліку, визначено алгоритм роботи інспекторів військово-облікового відділу щодо видачі повісток та контролю за прибуттям громадян до військкомату, а також обговорені механізми покращення співпраці військово-облікового відділу Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП з питань ведення обліку призовників та військовозобов’язаних.

Своєю чергою, начальник військово-облікового відділу Покровської МВА Анатолій Чайка озвучив аналіз роботи за попередній період щодо сповіщення громадян, які підлягають мобілізації:

«Акцентовано увагу на якість відпрацювання списків та розпоряджень, які надходять з РТЦК та СП, також поставлені задачі щодо якісного відпрацювання карток персонально-первинного обліку зі сповіщення громадян».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

17

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

19

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

22

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію