• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську активно реалізовують програму допомоги мешканцям «Співдія»

eye

698

16.12.2022 11:14

Новини громад

img

З першого дня війни Управління сім’ї, молоді та спорту переформатувало свою роботу та активно включилося в гуманітарну допомогу жителям. Одним з таких напрямків стала реалізація урядової програми «Співдія».
Гуманітарні бокси отримують тут не тільки для жителів Покровської громади, а й для Авдіївської, Гродівської, Удачненської, Мирноградської, Очеретинської.

«Були труднощі, тому що треба було випрацювати свою схему роботи. Також ми не забували про основну професійну діяльність, - зазначив Віталій Щербинка. - Багато спортсменів активно вели пошуки, де можна підготуватися до участі у всеукраїнських, міжнародних змаганнях. І у нас є вагомі результати. Ми чітко розуміємо, що зараз не ті умови, які у нас були до війни. Але у нас є необхідна кількість людей, які нас підтримують і готові далі працювати. Я дякую всім! Все буде добре, все буде Україна!».

За словами начальниці сектору у справах сім’ї та молоді Яни Штурхецької, наразі бокси надходять з Дніпра та Краматорська.

«Ті речі, які замовляли люди, вони можуть прийти отримати у нас. Також завдяки обласній та міській військовим адміністраціям ми допомагаємо багатодітним родини: були роздані продуктові та гігієнічні набори, зараз триває видача одягу для дітей згідно з віковими категоріями. Усього з речами надійшло 149 коробок», - розповіла Яна Штурхецька.

Наступного тижня в Управлінні чекають ще надходження продуктових наборів для багатодітних родин.

І така підтримка дуже важлива для мешканців. Механізм подачі заявки простий: заповнити анкету на сайті проєкту «Співдія» і чекати на запрошення отримати замовлену гуманітарну допомогу. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію