• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську активно реалізовують програму допомоги мешканцям «Співдія»

eye

516

16.12.2022 11:14

Новини громад

img

З першого дня війни Управління сім’ї, молоді та спорту переформатувало свою роботу та активно включилося в гуманітарну допомогу жителям. Одним з таких напрямків стала реалізація урядової програми «Співдія».
Гуманітарні бокси отримують тут не тільки для жителів Покровської громади, а й для Авдіївської, Гродівської, Удачненської, Мирноградської, Очеретинської.

«Були труднощі, тому що треба було випрацювати свою схему роботи. Також ми не забували про основну професійну діяльність, - зазначив Віталій Щербинка. - Багато спортсменів активно вели пошуки, де можна підготуватися до участі у всеукраїнських, міжнародних змаганнях. І у нас є вагомі результати. Ми чітко розуміємо, що зараз не ті умови, які у нас були до війни. Але у нас є необхідна кількість людей, які нас підтримують і готові далі працювати. Я дякую всім! Все буде добре, все буде Україна!».

За словами начальниці сектору у справах сім’ї та молоді Яни Штурхецької, наразі бокси надходять з Дніпра та Краматорська.

«Ті речі, які замовляли люди, вони можуть прийти отримати у нас. Також завдяки обласній та міській військовим адміністраціям ми допомагаємо багатодітним родини: були роздані продуктові та гігієнічні набори, зараз триває видача одягу для дітей згідно з віковими категоріями. Усього з речами надійшло 149 коробок», - розповіла Яна Штурхецька.

Наступного тижня в Управлінні чекають ще надходження продуктових наборів для багатодітних родин.

І така підтримка дуже важлива для мешканців. Механізм подачі заявки простий: заповнити анкету на сайті проєкту «Співдія» і чекати на запрошення отримати замовлену гуманітарну допомогу. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

100

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію