Бійцям добровольчого формування «Покровськ-1» передано комплекти зимового одягу

13.12.2022 14:43

За кошти Покровської військової адміністрації було придбано 70 комплектів зимового фірмового спецодягу, який сьогодні передано бійцям добровольчого формування «Покровськ-1»

До складу комплектів увійшли бушлати, шапки, теплі штани, флісові кофти, берці, термобілизна, шкарпетки.

Як зазначив заступник Покровського міського голови Микола Шабельник, у теплій формі  чоловікам буде більш комфортно нести службу в зимовий період.

«Ми дуже вдячні за отримані комплекти одягу. Здебільшого, хлопці несуть службу на відкритому просторі, на вулиці, тож фірмовий теплий одяг - це дуже актуально», - сказав командир формування «Покровськ-1» Михайло Кірсанов.

Оглядаючи комплекти одягу та спілкуючись з бійцями формування, очільник Покровської МВА Сергій Добряк додав, що керівництво громади має намір придбати для потреб територіальної оборони автомобіль.

«Цей процес вже запущено. Плануємо створити мобільну групу для більш ефективного патрулювання міста. Разом до перемоги. Все буде Україна», - зауважив Сергій Добряк.