• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк проінспектував роботу Пунктів Незламності

eye

615

10.12.2022 15:30

Новини громад

img

Сергій Добряк разом із заступниками міського голови перевірив стан приміщень та наявність необхідного обладнання. Під час обстежень Пунктів Незламності були виявлені й недоліки в їх роботі.

Сьогодні в громаді розгорнуто 10 Пунктів Незламності, які знаходяться в різних частинах міста.

«Наш Пункт розрахований на 300 осіб. На цей час заповнений всім необхідним для людей, якщо трапиться надзвичайна ситуація. Є одноразовий посуд, печиво, вода технічна та питна, чай, генератори, дрова, буржуйки, старлінк», - розповіла адміністраторка одного з «Пунктів Незламності» у Покровську.

Через постійні перебої з електропостачанням, на деяких з пунктів виникають проблеми з опаленням.

«В ЗОШ N 15 є проблеми з котлом, і сьогодні ми працюємо над цією задачею. Є питання по селищу Динзаводу, але там є пункт обігріву з опаленням. Є задачі додати генераторів, забезпечити необхідним об’ємом пального. Все це буде виконано у найкоротший термін», - повідомив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Ситуація у селищі Динасового заводу склалася дійсно не проста, але над її вирішенням працюють і комунальники, і керівники громади.

«Через нестачу необхідного обсягу води та постійні відключення електроенергії у селищі динасового заводу досі залишаються без опалення 37 будинків. Маємо надію, що наприкінці тижня ми запустимо котельню, яка обігріває будинки цієї частини міста, - зазначив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк. - Нарешті запустили котельню на дитсадочку, тобто можна прийти вже в теплий «Пункт Незламності». Ще на кількох пунктах теж є проблеми, але до вівторка все це усунемо. Ми сильні та готові до будь-яких складнощів».

В ході інспекції керівники зібрали і заявки від адміністраторів «Пунктів Незламності» щодо потреби у потужних генераторах, більшій кількості сухпайків, дровах, прокладанні трубопроводу для свердловини. Усі побажання взяті до уваги та під особистий контроль очільника Покровської МВА Сергія Добряка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покращення доступу до допоміжних засобів реабілітації: участь у нараді Міністерства соцполітики

Вчора перший заступник начальника УСЗН Тетяна Бєлкіна та начальник відділу з питань реалізації ветеранської політики та соціальних гарантій Ірина Демян взяли участь у спільній нараді Міністерства соціальної політики України через трансляцію на YouTube-

eye

37

Новини громад

07 лютого 2025 09:55

Співпраця заради допомоги: спільно з міжнародними донорами Покровська МВА шукає шляхи підтримки евакуйованих мешканців громади

Покровська МВА розуміє важливість ситуації, в якій опинились мешканці громади, тому активно шукають шляхи підтримки та допомоги для кожного з них. Одним із напрямків такої роботи є співпраця з різними благодійними організаціями.

eye

40

Новини громад

06 лютого 2025 15:05

Юристи Міжнародного комітету порятунку провели черговий прийом громадян у гуманітарному хабі «Ми-Донеччина» Покровської МВА

Жителі Покровської громади, які змушені були евакуюватися через бойові дії, стикаються з безліччю юридичних питань, зокрема, що стосуються їхнього статусу, прав на житло та відшкодування збитків. З

eye

36

Новини громад

06 лютого 2025 14:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію