• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

eye

291

09.12.2022 10:30

Новини громад

img

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

Сьогодні членами комісії було розглянуто понад 400 заяв, які надійшли від мешканців Покровської громади.

130 з них стосувались надання грошової допомоги на закупівлю вугілля, 305 – на підвіз дров.

За словами начальниці управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, після ретельного розгляду кожної письмової заявки, лише 17 особам було відмовлено.

Пов`язано це перевищенням доходу, який прописано у Положенні.

«Це один із головних чинників, на який звертають увагу члени комісії при розгляді справ. Крім того, враховуються житлові умови заявників та екстреність потреби у твердому паливі», - зауважила Ірина Бонзюх.

Загалом, усі заявки були розглянуті та задовільнені задля того, щоб взимку мешканці Покровської громади були з теплом в оселях.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію