Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

08.12.2022 15:10

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

Сьогодні Наталія Поспєлова привезла для них продуктові набори від Валерія Герман (БО "Благодійний фонд "Сила людини") та Igor Wisniewski (The Small Projects Fund, Франція).

«Я захоплююся цими людьми. Вони не скаржаться на долю, задоволені умовами та відношенням до них персоналу. Але складно навіть уявити як людям з інвалідністю важко було зважитися на евакуацію, як складно було їм адаптуватися до нового місця. Вони рішучі та сильні духом, і є прикладом для мене», – зазначила керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова.