• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

eye

202

08.12.2022 15:55

Новини громад

img

Серед членів комісії, яка на постійні основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

Сьогодні під час чергового засідання було розглянуто 36 заяв. Кожна з них була підкріплена офіційними документами, які підтверджують необхідність виділення фінансової допомоги. Це довідки про дороговартісне лікування, проведення оперативних втручань, хіміотерапії. 

«Під час розгляду заяв нікому не було відмовлено, всім надано диференційовану допомогу – від 3 до 25 тисяч гривень», - зазначила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх.

За словами заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, багато людей звертаються з проханнями про виділення фінансової допомоги на лікування онкологічних захворювань.

«Серед документів, які надають мешканці нашої громади, дуже багато довідок про проведені оперативні втручання. Всі заяви ретельно розглянуті. Відповідно до затвердженого Положення, ми надаємо всебічну підтримку нужденним і продовжимо це робити й надалі», - підсумувала результати засідання Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію