• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники Покровської громади готові до ускладнення погодних умов

eye

191

08.12.2022 12:00

Новини громад

img

Через негоду сьогодні з самого ранку на вулицях Покровська працювала спецтехніка. Фахівці КП «БКП» докладали зусиль, аби дороги міста не були, як ковзанка. 

Задля уникнення дорожньо-транспортних пригод та травмувань місцевих мешканців, з 4-ї ранку комунальники посипали вулиці міста піщаною сумішшю. 

Крім 8 одиниць спецтехніки, до посипання тротуарів були залучені 74 робітники комунального підприємства. Витрачено близько 50 тонн посипальної суміші.

«Усі наші комунальні служби готові на 100% до ускладнення погодних умов та зимового утримування доріг. Підготовлена техніка, залучені підрядники для очищення доріг та шляхопроводів. Є достатня кількість посипального матеріалу. Цього року поповнили запаси піску та вже оголошено тендер на закупівлю 1 тисячі тони солі», - зауважив заступник міського голови Олександр Добровольський. 
У випадку негоди, до роботи залучатимуть двірників, які посипатимуть внутрішньоквартальні дороги та прибиратимуть сніг. У разі великої кількості опадів на вулицях громади працюватимуть 49 одиниць спецтехніки.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію