• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник Покровської МВА провів нараду із комунальниками щодо роботи під час блекауту

eye

313

08.12.2022 14:31

Новини громад

img

Представники комунальних служб громади доповіли, що зараз робиться, аби мешканці отримували необхідні послуги, незважаючи на реалії, в яких опинилася громада і держава в цілому. 

«Були поставлені чіткі задачі щодо формування матеріального резерву з будівельних матеріалів, а також з матеріалів, які потрібні для усунення аварійних ситуацій чи наслідків ворожих обстрілів по кожному підприємству - це «Покровськтепломережа», міськводоканал, КП «БКП», житлово-комунальний відділ та наші управителі», - розповів заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

У ході зустрічі керівники громади та комунальних підприємств міста обговорили алгоритм дій під час блекауту, необхідність у генераторах та пальному, аби комунальна інфраструктура працювала безперебійно.

«Максимально готуємо матеріальний резерв по кожному підприємству, щоб ми могли гідно й стало пройти зимовий період, а також ймовірні блекаути. Є завдання в найкоротший строк подати заявку на фінансування матеріального резерву, а також необхідних витратних матеріалів та засобів, можливо транспорту. Тобто допоможемо нашим комунальникам разом пройти цей складний зимовий період», - підсумував результати зустрічі начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію