• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник Покровської МВА провів нараду із комунальниками щодо роботи під час блекауту

eye

182

08.12.2022 14:31

Новини громад

img

Представники комунальних служб громади доповіли, що зараз робиться, аби мешканці отримували необхідні послуги, незважаючи на реалії, в яких опинилася громада і держава в цілому. 

«Були поставлені чіткі задачі щодо формування матеріального резерву з будівельних матеріалів, а також з матеріалів, які потрібні для усунення аварійних ситуацій чи наслідків ворожих обстрілів по кожному підприємству - це «Покровськтепломережа», міськводоканал, КП «БКП», житлово-комунальний відділ та наші управителі», - розповів заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

У ході зустрічі керівники громади та комунальних підприємств міста обговорили алгоритм дій під час блекауту, необхідність у генераторах та пальному, аби комунальна інфраструктура працювала безперебійно.

«Максимально готуємо матеріальний резерв по кожному підприємству, щоб ми могли гідно й стало пройти зимовий період, а також ймовірні блекаути. Є завдання в найкоротший строк подати заявку на фінансування матеріального резерву, а також необхідних витратних матеріалів та засобів, можливо транспорту. Тобто допоможемо нашим комунальникам разом пройти цей складний зимовий період», - підсумував результати зустрічі начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію