• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Лисівський старостинський округ доставлено солодощі, продуктові та гігієнічні набори

eye

177

08.12.2022 13:07

Новини громад

img

Працюють благодійники з фонду GEM по всьому світу, мають склади у Польщі, Києві, Львові, підписано меморандум про співпрацю з Бучею.

З першого дня війни вже відвантажено близько 1000 фур. Також допомагають благодійники в оновленні шкіл, відбудовуванні медичних центрів, заміні вікон, відновленні різних соціальних об’єктів. Працювали в Одесі, Чернігові, Полтаві, Вінниці та інших містах. 

«Я працюю із мешканцями Вугледару, що на Донеччині. Нещодавно були у Новоукраїнці та Павлівці. Кожні два тижні туди приїжджаємо із генераторами, бензином, гуманітарною. Також був у Харкові, щойно звільнених селах, - розповідає волонтер Алекс. – Хочу взаємодіяти й з Покровською громадою, будемо привозити допомогу один раз на два тижні і видавати по одній коробці на людину».

Гуманітарні набори роздали разом із представниками самоорганізації та старостою Лисівського старостинського округу Юлією Кабанець. 

«Така допомога дуже важлива для наших мешканців, і я хочу подякувати благодійникам, що не забувають та підтримують нас», - зазначає начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію