• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Лисівський старостинський округ доставлено солодощі, продуктові та гігієнічні набори

eye

183

08.12.2022 13:07

Новини громад

img

Працюють благодійники з фонду GEM по всьому світу, мають склади у Польщі, Києві, Львові, підписано меморандум про співпрацю з Бучею.

З першого дня війни вже відвантажено близько 1000 фур. Також допомагають благодійники в оновленні шкіл, відбудовуванні медичних центрів, заміні вікон, відновленні різних соціальних об’єктів. Працювали в Одесі, Чернігові, Полтаві, Вінниці та інших містах. 

«Я працюю із мешканцями Вугледару, що на Донеччині. Нещодавно були у Новоукраїнці та Павлівці. Кожні два тижні туди приїжджаємо із генераторами, бензином, гуманітарною. Також був у Харкові, щойно звільнених селах, - розповідає волонтер Алекс. – Хочу взаємодіяти й з Покровською громадою, будемо привозити допомогу один раз на два тижні і видавати по одній коробці на людину».

Гуманітарні набори роздали разом із представниками самоорганізації та старостою Лисівського старостинського округу Юлією Кабанець. 

«Така допомога дуже важлива для наших мешканців, і я хочу подякувати благодійникам, що не забувають та підтримують нас», - зазначає начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію