• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Лисівський старостинський округ доставлено солодощі, продуктові та гігієнічні набори

eye

310

08.12.2022 13:07

Новини громад

img

Працюють благодійники з фонду GEM по всьому світу, мають склади у Польщі, Києві, Львові, підписано меморандум про співпрацю з Бучею.

З першого дня війни вже відвантажено близько 1000 фур. Також допомагають благодійники в оновленні шкіл, відбудовуванні медичних центрів, заміні вікон, відновленні різних соціальних об’єктів. Працювали в Одесі, Чернігові, Полтаві, Вінниці та інших містах. 

«Я працюю із мешканцями Вугледару, що на Донеччині. Нещодавно були у Новоукраїнці та Павлівці. Кожні два тижні туди приїжджаємо із генераторами, бензином, гуманітарною. Також був у Харкові, щойно звільнених селах, - розповідає волонтер Алекс. – Хочу взаємодіяти й з Покровською громадою, будемо привозити допомогу один раз на два тижні і видавати по одній коробці на людину».

Гуманітарні набори роздали разом із представниками самоорганізації та старостою Лисівського старостинського округу Юлією Кабанець. 

«Така допомога дуже важлива для наших мешканців, і я хочу подякувати благодійникам, що не забувають та підтримують нас», - зазначає начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

89

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію