• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гуманітарні сили громади: у Покровську відзначили день волонтера

eye

177

07.12.2022 14:16

Новини громад

img

Міжнародний день волонтера було засновано у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках. 

В Україні волонтерство запрацювало з новою силою під час революції Гідності, бойових дій на Сході та особливо сьогодні в час повномасштабної війни. 

«Саме ви за покликом свого серця від початку збройної агресії доставляли вантажі з ліками, їжею, предметами найпершої потреби. Ви йшли на допомогу нашим мешканцям, військовим, вивозили з-під обстрілів людей. Саме ви приходили першими туди, де потребують допомоги. Я щиро вітаю вас і бажаю міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку! І хай скоріше буде мир», - звернулась до волонтерів керуюча справами виконкому Алевтина Жук.

За ініціативи небайдужих мешканців і за підтримки Покровської міської ради та військової адміністрації наше місто згуртувалося як ніколи, люди почали збирати для потреб того, хто потрапив у скруту, не тільки харчі, одяг, медикаменти та гроші, а й метал, необхідний для побудови протитанкових їжаків на блокпостах та паливо. 

Активними справами відгукнулось і молоде покоління. Це продемонструвала молодь Покровська, яка діє сучасно та швидко реагує на виклики.

«Сьогодні хочу привітати всіх, хто щодня робить свій внесок у наближення перемоги нашої країни, - звернувся до присутніх голова ГО «Донбас-Україна» Максим Лисенко. - Я хочу привітати і подякувати молоді Покровська, що після початку широкомасштабного вторгнення росііі долучилася та заснували один з найбільших волонтерських центрів у Донецькій області. Я хочу подякувати керівникам міста, які активно долучалися до вирішення питань, з якими до них звертались. І особливо хочу подякувати нашим військовим, завдяки яким зараз знаходимось у вільній та незалежній державі, у нас є час на мирний сон. А весь інший час ми повинні присвячувати наближенню перемоги нашої країни, бо після неї буде ще більше роботи, адже окрім відновлення нашої Донеччини, нашого міста, ми повинні будемо будувати Україну - таку країну, за яку зараз ми боремось, за яку поклали найцінніше - це життя - наші військові. Нехай ті титанічні зусилля, які наші військові докладають на лінії фронту, у майбутньому перетворяться на становлення і перетворення великої держави України. Слава Україні!». 

Про важливість волонтерського руху, допомогу військовим та цивільному населенню під час свята говорив і керівник громадської організації «Місто милосердя» Денис Бабенко:
«Я радий, що у Покровську дуже сильний волонтерський рух. Коли в державу прийшло лихо, коли росія напала на Україну з війною, люди згуртувались, стали на допомогу військовим та усім нужденним. У день волонтера бажаю усім витримки, сил, терпіння та найскорішої перемоги, якої ми всі так прагнемо та докладаємо для цього чималих зусиль». 

За активну громадську позицію, мужність, патріотизм та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера одинадцятьох представників волонтерського руху було нагороджено медалями «За оборону рідної держави» та «За патріотизм та гідність». 

Підприємців Покровської громади, які активно допомагають у вирішенні гуманітарних питань, відзначено листами подяки Покровської міської військової адміністрації.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію