• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка з Днем місцевого самоврядування

eye

1556

07.12.2022 08:00

RSS

img

Шановні покровчани, прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це професійне свято не лише працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування й депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт нашої територіальної громади.

Сьогодні вся наша країна, кожна її громада протистоїть ворогові. Перед працівниками органів місцевого самоврядування постали нові завдання та складні виклики. І я щиро вдячний тим, хто попри важкі часи, продовжує' працювати на благо громади та України, демонструвати самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Уклін і повага старостам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Кожен з вас на своєму місці будує нове майбутнє нашої держави: незалежної, вільної, європейської країни, що живе за принципами демократії та береже свої традиції. 

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров'я, достатку й добробуту, найскорішої перемоги та мирного життя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію