• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Пенсіонер, який влаштовується на роботу, повинен повідомити про це Пенсійний фонд України

eye

157

06.12.2022 12:14

RSS

img

Я пенсіонер, отримую пенсію за віком, наразі влаштовуюсь на роботу. Чи повинен я повідомити про це Пенсійний фонд?

Так, пенсіонер, який влаштовується на роботу, повинен повідомити про це Пенсійний фонд України не пізніше 10 днів після працевлаштування.

Це передбачено пунктом 2 Додатку 6 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1058-15) "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1.

Як повідомити органи Пенсійного фонду України про обставини, які впливають на розмір пенсії та її виплату, дивіться за посиланням?https://cutt.ly/61ZMc6I

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію