• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Цьогорічні новорічні свята у Покровську відбудуться без ялинки

eye

317

06.12.2022 14:40

Новини громад

img

Аби уникнути скупчення людей, з метою безпеки цього року у Покровській громаді встановлювати новорічну ялинку не будуть. 

«По-перше, це не на часі. Всі кошти на встановлення ялинки, обслуговування її, підключення до електромережі, спрямуємо на наші пункти обігріву, на допомогу людям, - зауважила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.- До того ж є рекомендації ЗСУ, щоб ми не збиралися великими групами, якомога більше часу проводили вдома, в укриттях. Коли лунає повітряна тривога, ми повинні убезпечувати себе, і тому ми не можемо наражати мешканців на небезпеку". 

Крім того, Маргарита Ідрісова зауважила, що у рамках світломаскування не буде включатись й вуличне освітлення. 

«Розуміємо, якщо ми встановимо ялинку, все одно діти, дорослі, всі будуть йти до неї. Цього року святкові заходи будуть, в першу чергу для незахищених верств населення, але з урахуванням усіх заходів безпеки», - додала Маргарита Ідрісова. 

Цього року керівництво Покровської МВА закликає мешканців Покровської громади зустріти Новий рік вдома, у власних домівках і сімейному колі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію