Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем Збройних Сил України

06.12.2022 08:00

Шановні військовослужбовці, військовозобов’язані, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України

Загартовані в запеклих боях професіоналізм, патріотизм та незламність духу наших воїнів стали прикладом честі і символом мужності для кожного українця.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Бажаю вам, захисники України, щоби викарбуване в серцях гасло «За Україну, за її волю!» надихало вас на славетні бойові подвиги та нові звершення в благородній справі — служити українському народу.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог.

Слава ЗСУ! Слава Україні!