• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

eye

276

01.12.2022 17:33

Новини громад

img

Сьогодні за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання. 

Стосувались вони організації відновлення водопостачання в Покровській громаді для мешканців Першотравневого та Піщанського старостинських округів, а також використання місцевого матеріального резерву для запобігання надзвичайних ситуацій. 

Як зазначив заступник міського голови Олександр Добровольський, у зв’язку з бойовими діями та посиленими обстрілами Покровської ТГ залишається гостра проблема у водозабезпеченні понад 3 тисяч мешканців південно-західної частини Покровська, с.Шевченко, с.Звірове та с.Піщане. 

Аби вирішити цю проблему, було прийнято рішення альтернативного водопостачання, а саме встановлення очисної установки на одному з місцевих водоймищ Покровської громади, яка розташована на території Першотравневого старостинського округу.

 «Були взяті проби води, за результатами яких вона відповідає усім санітарним нормам. Тобто це досить гарна технічна вода, - розказав членам комісії Олександр Добровольський. – Комунальним підприємствам міста ми доручаємо виконати монтаж насосної станції, провести роботи по підключенню очищеної води до вуличної мережі водопроводу з улаштуванням колодязя, а також забезпечити її експлуатацію». 

Під час засідання присутні обговорили альтернативні джерела живлення очисної станції на випадок відсутності електроенергії та визначили відповідальних осіб за її технічне обслуговування. 

Також було винесено пропозицію й щодо створення матеріального резерву, а саме перелік та об`єм палива, яке буде передано комунальним підприємствам міста. 

Усі питання були ретельно розглянуті та одноголосно погоджені членами комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію