• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська вчителька посіла друге місце у всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2022»

eye

517

28.11.2022 14:54

Новини громад

img

Вчитель історії ЗОШ №9 Світлана Островська пройшла всі відбіркові етапи конкурсу та у фіналі серед 12 найкращих вчителів України посіла 2 місце в номінації «Основи правознавства»

За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу номінації «Основи правознавства», було відібрано саме вчительку з Покровська.
 
В цій номінації Світлана Островська представляла Донеччину й під час другого, вже фінального етапу всеукраїнського конкурсу.

За словами переможниці, було проведено 5 випробувань, 3 з яких були відбірковими. Складались вони з тестування на знання предмета, практичної роботи, яка передбачала вирішення юридичної ситуації та майстер-класу – демонстрації педагогічної майстерності.

Фінал, до якого було обрано лише 12 учасників, складався з двох випробувань – методичного практикуму та уроку. Всі етапи проходили в дистанційному форматі.

«У зв’язку із відсутністю світла та інтернету було надзвичайно важко, але готувалась ретельно. Сам предмет вимагає точності та гарних знань чинного законодавства, – розповідає Світлана Островська. – Ця перемога – це результат спільної роботи. Тож хочу подякувати своїм колегам, усьому педагогічному колективу та керівництву ЗОШ №9 в особі директора Валентини Рудик, за підтримку, яку я відчувала на кожному з етапів конкурсу».

Для довідки. Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» спрямований на виявлення вчителів-новаторів, які здатні випереджати час і закладати нові моделі мислення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

19

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

27

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію