• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська вчителька посіла друге місце у всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2022»

eye

207

28.11.2022 14:54

Новини громад

img

Вчитель історії ЗОШ №9 Світлана Островська пройшла всі відбіркові етапи конкурсу та у фіналі серед 12 найкращих вчителів України посіла 2 місце в номінації «Основи правознавства»

За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу номінації «Основи правознавства», було відібрано саме вчительку з Покровська.
 
В цій номінації Світлана Островська представляла Донеччину й під час другого, вже фінального етапу всеукраїнського конкурсу.

За словами переможниці, було проведено 5 випробувань, 3 з яких були відбірковими. Складались вони з тестування на знання предмета, практичної роботи, яка передбачала вирішення юридичної ситуації та майстер-класу – демонстрації педагогічної майстерності.

Фінал, до якого було обрано лише 12 учасників, складався з двох випробувань – методичного практикуму та уроку. Всі етапи проходили в дистанційному форматі.

«У зв’язку із відсутністю світла та інтернету було надзвичайно важко, але готувалась ретельно. Сам предмет вимагає точності та гарних знань чинного законодавства, – розповідає Світлана Островська. – Ця перемога – це результат спільної роботи. Тож хочу подякувати своїм колегам, усьому педагогічному колективу та керівництву ЗОШ №9 в особі директора Валентини Рудик, за підтримку, яку я відчувала на кожному з етапів конкурсу».

Для довідки. Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» спрямований на виявлення вчителів-новаторів, які здатні випереджати час і закладати нові моделі мислення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію