• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» триває: Покровськ отримав допомогу від Фонду UNFPA

eye

378

28.11.2022 11:53

Новини громад

img

Така допомога призначена для жінок, підопічних денного центру соціально-психологічної допомоги, особам, які постраждали від подальшого насильства та насильства за ознакою статі. 

Набори від Фонду ООН у галузі народонаселення Покровську передала заступниця очільника ДонОДА Юлія Костюніна разом із начальницею управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА Лілією Золкіною.

«Ще у 2019 році Покровськ став одним із 15 міст-партнерів проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства». Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст і громад України у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Крім цього, участь у програмі дозволить залучити мешканців громад до попередження та раннього виявлення таких випадків», - зауважила Юлія Костюніна. 

Цього року від Фонду ООН Донеччина отримала 3300 наборів для родин, постраждалих від насилля, 50 з яких були передані Покровській громаді.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію