• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» триває: Покровськ отримав допомогу від Фонду UNFPA

eye

241

28.11.2022 11:53

Новини громад

img

Така допомога призначена для жінок, підопічних денного центру соціально-психологічної допомоги, особам, які постраждали від подальшого насильства та насильства за ознакою статі. 

Набори від Фонду ООН у галузі народонаселення Покровську передала заступниця очільника ДонОДА Юлія Костюніна разом із начальницею управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА Лілією Золкіною.

«Ще у 2019 році Покровськ став одним із 15 міст-партнерів проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства». Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст і громад України у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Крім цього, участь у програмі дозволить залучити мешканців громад до попередження та раннього виявлення таких випадків», - зауважила Юлія Костюніна. 

Цього року від Фонду ООН Донеччина отримала 3300 наборів для родин, постраждалих від насилля, 50 з яких були передані Покровській громаді.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію