Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 26 листопада

26.11.2022 10:13

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо руйнувань та постраждалих не надходило.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. Без пожеж. Звернень на вилучення ВНП не надходило.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Щоранку о 09:00, відповідно до Указу Президента, оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Аварійні ситуації за минулу добу:

Електропостачання: застосовувався графік стабілізаційних відключень в м. Покровську та м.Родинське.

Водопостачання: Станом на 6.00 ранку поточної доби всі насосні в роботі. Місто Родинське отримує водопостачання зі свердловини шахти Краснолиманська.

Газопостачання: тривають підготовчі роботи для подачі газу до споживачів. За минулу добу підключено у м. Покровськ 114 квартир та 254 абоненти приватного сектору, 110 квартир у м. Родинське. На поточну добу заплановано підключення абонентів м-ні «Сонячний».

Теплопостачання: згідно з аварійним відключенням електропостачання відбувались відключення котельних, виконувалися роботи з усунення пориву труб.  Відновлювальні роботи заплановано на поточну добу.

Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Щодня курсує евакуаційний потяг № 223 «Покровськ - Дніпро - Львів»: прибуття в Покровськ о 13.00,  відправлення з Покровська о 14.15. Також по парних числах раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Проводяться спільні вечірні патрулювання співробітниками Покровського районного управління поліції, КП «Муніципальна служба правопорядку» та членами ГФ «За порядок» та перевірки з метою недопущення продажу алкоголю.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.