• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада вшановує пам'ять жертв голодоморів

eye

223

26.11.2022 11:00

Новини громад

img

Цієї суботи, 26 листопада, ми згадуємо страшні сторінки історії України, коли у 1932 - 1933 роках комуністичний тоталітарний режим, попередник путінського рашизму, вчинив в Україні злочин геноциду – Голодомор. 

Зумисно створений голод убив мільйони українців, а долі тих, хто вижив, скалічив. Пережиті жахіття залишили глибоку травму в кількох поколіннях українців. Унаслідок Голодомору активний, а тим більше масовий спротив радянському режиму було припинено.

У нинішній війні росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років – геноцид Українського народу. У ХХІ столітті московська влада нищить українців фізично та використовує інформаційні технології.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом з представниками органів виконавчої влади вшанував пам'ять жертв голодомору-геноциду покладанням квітів до пам'ятного знаку на Центральному кладовищі.

«Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують методи знищення нашого народу. Майже дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: здійснюючи вторгнення, Росія має на меті знищити українську націю як таку, – зазначив Сергій Добряк. – Але сьогодні українці мають власну державу і завдяки цьому успішно протистоять путінському геноциду. Ми маємо все для перемоги! Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію