• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Покровська громада доєдналась до щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

eye

561

25.11.2022 16:28

Новини громад

img

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Аби наголосити на важливості теми насилля та роботи відповідних служб Донеччини у цьому напрямку, сьогодні Покровськ відвідала заступниця очільника Донецької ОДА Юлія Костюніна.

«За час війни було зареєстровано 1403 звернення з приводу домашнього насильства або насильства за ознакою статі. 1268 з цих звернень - від жінок, 31 - від дитини. Кожна людина, яка стикається з проявами насильства, має знати, яким чином запобігти цьому ганебному явищу, куди звернутись за допомогою. Не зважаючи на те, що відбувається повномасштабна агресія на більш тилових територіях, що вся Донеччина є зоною бойових дій, продовжують працювати відповідні служби. Працюють 3 мобільні бригади та цілодобова гаряча лінія 1547. Ми докладаємо чималих зусиль, щоб ознайомити якомога більшу кількість населення і надати всі механізми державної допомоги, на які лише може розраховувати людина, що потерпає від насильства, будь-якої його форми», - зазначила Юлія Костюніна.

Ще з 2019 року Покровськ має статус міста, вільного від домашнього насильства. У громаді працює згуртована команда, завдяки спільній роботі якій місто має гарні результати.

«Дуже багато людей зараз усвідомлює, що домашнє насильство не повинно бути тільки в родині. Ці факти потрібно оприлюднювати, і з цією проблемою треба працювати, - розповіла під час зустрічі з Юлією Костюніною керуюча справами виконкому Алевтина Жук. - Наш денний центр напрацював програми допомоги, за якою звертаються не лише мешканці Покровської громади, а й вимушені переселенці. І вони отримають професійну допомогу від наших спеціалістів. За період війни дуже багато людей звертаються з проблемами. І всі випадки спеціалісти супроводжують до виходу з ситуації, в яку вони потрапляють».

До Дня протидії насильства в одному з торговельних центрів Покровська встановлюється інтерактивна інсталяція, яка складатиметься з мозаїки з сюжетом «якому не місце в сучасному суспільстві».

Кожен фрагмент мозаїки – спеціальний значок, який можуть взяти кожен бажаючий і тим самим зробити так, щоб ті «ситуації, яким не місце в сучасному суспільстві», зникали.

Крім того, на учасників акції чекатиме інформаційні матеріали та можливість зіграти в онлайн-гру.

«Разом з державною адміністрацією та фондом UNFPA розпочинаємо інформаційну кампанію «16 днів проти насильства». Крім інсталяції, у міській бібліотеці, центрі соціальних служб, у місцях великого скупчення людей будуть роздаватись роздруковані інформаційні матеріали, з яких можна ознайомитись про тему насильства та місця, де можна отримати фахову допомогу», - зауважила начальниця сектору у справах сімї та молоді Управління сімї, молоді та спорту Яна Штурхецька.

Для довідки.
16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – кампанія, яка проводиться щороку в усіх країнах. Вона починається 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини.

Її розпочали активісти першого Інституту глобального лідерства жінок у 1991 році, а Центр глобального лідерства жінок щорічно координує її. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

З 2019 року місто Покровськ стало учасником проєкту UNFPA Україна «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Завдяки даній синергії було створено «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою)». Співпраця триває і вже третій рік поспіль Кампанія у Покровську стартує за підтримки  UNFPA Україна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію