• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники старостатів обговорили актуальні питання воєнного часу

eye

111

25.11.2022 10:50

Новини громад

img

Відбулася чергова нарада зі старостами приєднаних територій.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк та начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач обговорили з присутніми алгоритм дій старост на випадок надзвичайної ситуації, а також організацію роботи під час надзвичайної ситуації та її особливості.

Загарбницька армія рф продовжує завдавати руйнівні удари по інфраструктурі України, тож керівники розглядають різні сценарії, за якими вони будуть діяти на окрузі, а також у якому обладнанні може виникнути потреба в тому чи іншому випадку.

На нараді також обговорили необхідність систематичної роботи з обліку гуманітарної допомоги, що видається в округах, та питання щодо підвезення питної та технічної води на територію старостатів.

Зважаючи на популярність серед населення старостинських округів послуги медичного профогляду у рамках реалізації програми «Доброзичлива медицина», очільники округів запланували такі поїздки на грудень.

У розділі проблемних питань округів говорили, зокрема, про контроль за прийманням сигналу українського телебачення на приєднаних територіях Покровської ТГ.

«Ворог веде інформаційну війну, тож ми повинні бути готовими до атак на ретранслятори сигналу українського телебачення. Мешканців сіл потрібно проінформувати, що робити у випадку втрати сигналу українського телебачення.  Необхідно знайти "Суспільне" у соціальних мережах та увімкнути "Українське радіо, – звернулась до старост Олена Носач. – Саме оперативне інформування й перевірка повідомлень допомагає зберігати спокій та протидіяти дезінформації окупантів». 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію