• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

eye

130

25.11.2022 10:26

Новини громад

img

Традиційно міська військова адміністрація підтримує мешканців, які потребують фінансової допомоги на лікування та відновлення після операцій та тяжких хвороб.  

Під час чергового засідання члени комісії розглянули 32 заяви, які надійшли протягом останнього місяця. Кожна з них була підкріплена додатковими документами: підтвердженням діагнозів, довідками про пройдене лікування чи оперативне втручання, а також квитанціями про оплату дороговартісних медикаментів та проходження обстеження.  
Залежно від діагнозу та складності пройденого лікування, а також з урахуванням матеріального становища, громадянам була призначена грошова підтримка у розмірі від 3 до 30 тисяч гривень. 

Також члени комісії  розглянули декілька справ щодо руйнування житла та загибелі цивільного населення. У рамках міської програми допомоги постраждалим внаслідок збройної агресії рф, за кожного загиблого виділяється сума у 100 тисяч гривень, за зруйноване житло мешканці Покровської громади отримають по 80 тисяч гривень. 

Усі заяви були ретельно розглянуті та задовільнені членами комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

60

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію