• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

eye

343

25.11.2022 10:26

Новини громад

img

Традиційно міська військова адміністрація підтримує мешканців, які потребують фінансової допомоги на лікування та відновлення після операцій та тяжких хвороб.  

Під час чергового засідання члени комісії розглянули 32 заяви, які надійшли протягом останнього місяця. Кожна з них була підкріплена додатковими документами: підтвердженням діагнозів, довідками про пройдене лікування чи оперативне втручання, а також квитанціями про оплату дороговартісних медикаментів та проходження обстеження.  
Залежно від діагнозу та складності пройденого лікування, а також з урахуванням матеріального становища, громадянам була призначена грошова підтримка у розмірі від 3 до 30 тисяч гривень. 

Також члени комісії  розглянули декілька справ щодо руйнування житла та загибелі цивільного населення. У рамках міської програми допомоги постраждалим внаслідок збройної агресії рф, за кожного загиблого виділяється сума у 100 тисяч гривень, за зруйноване житло мешканці Покровської громади отримають по 80 тисяч гривень. 

Усі заяви були ретельно розглянуті та задовільнені членами комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію