• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Осередки безпеки, стабільності та тепла: у Покровській громаді цілодобово працюватимуть "пункти незламності"

eye

189

24.11.2022 17:37

Новини громад

img

У Покровській громаді починають працювати «пункти незламності»: місця тимчасового перебування людей, де є світло, тепло, вода та електрика. 

У таких пунктах можна зігрітися, випити гарячого чаю з печивом та зарядити телефон. Всі ці послуги безкоштовні. 

Одночасно тут можуть перебувати від 40 до 500 людей без ліміту часу. 

"Сьогодні рашисти руйнують нашу енергетичну структуру, спочатку були віялові відключення, а вже сьогодні ми готуємось до тривалих блекаутів. Вчора, як і декілька областей України, ми залишились на добу без світла, швидко зреагували, відкрили 6 "пунктів незламності" в Покровській громаді. Сьогодні ми обійшли 2 з них. Всі вони мають автономне опалення. Великі котельні залишаються без електрики, не працюють, тому тут буде тепло, можна прийти та погрітися»,- зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк. 

За його словами, Покровська громада максимально готується до проходження цього зимового періоду і блекаутів: в деяких пунктах є свої свердловини та питна вода. 

«Пункти незламності» буде відкрито в кожному районі міста. В старостинських округах вони діятимуть на базі адміністративних будівель. 

«Зараз ми рекомендуємо ДСНС організувати та відкрити ще два мобільні «пункти незламності»(мобільні намети), в яких теж матимуть змогу зігрітись люди», - додала керуюча справами виконкому Алевтина Жук.

Додатково. За ініціативою президента України Володимира Зеленського для  захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій по всій країні створюються "Пункти незламності»: осередки безпеки, які матимуть усі базові послуги: електрику, мобільний зв?язок, інтернет, тепло, воду та аптечку.

Інформацію про розташування "Пунктів незламності" можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або ж на спеціальному сайті.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію