• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У надважкі часи мешканці потребують особливої підтримки: Сергій Добряк провів черговий особистий прийом

eye

294

24.11.2022 17:14

Новини громад

img

Сьогодні, 24 листопада, очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь шукали шляхи вирішення проблемних питань близько пів сотні осіб. 

Здебільшого звернення від мешканців громади мали особистий характер: надати матеріальну допомогу, посприяти у поліпшенні житлових умов та скорішому відновленню водо- та газопостачання. 

Основне ж питання стосувалося саме підключення газу. 

Як зауважив очільник Покровської МВА, цей процес у громаді триває. Але місцевим мешканцям треба бути готовими до надскладної зими і викликів сьогодення. Для відновлення послуги з газозабезпечення треба звіритися по боргах, сплатити їх та чекати газовиків. 

«Під час кожного спілкування з місцевими мешканцями дуже багато питань стосується саме газопостачання. Є певні проблеми із заборгованістю по квартирах і будинках. Надані роз’яснення. Маємо надію, що люди все ж таки борги погасять хоча б в основній масі. І там, де є індивідуальне опалення в будинках, будемо включатися в процес, щоб їх якнайшвидше підключили до газозабезпечення. Також приходили люди з приводу отримання дров та вугілля, і ці проблеми вирішені повністю», - зауважив очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк. 

Під час прийому звучали також питання оснащення укриттів пічками-буржуйками та сприянням у бурінні свердловин. 

Кожного жителя керівники вислухали та спільно шукали шляхи вирішення проблемних питань. 

Найближчим часом виконавці звітують по кожному зверненню. 

Нагадаємо, що записатися на особистий прийом до начальника Покровської МВА Сергія Добряка можна, зателефонувавши до Контакт-центру: 0-800-300-101.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію