• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У надважкі часи мешканці потребують особливої підтримки: Сергій Добряк провів черговий особистий прийом

eye

140

24.11.2022 17:14

Новини громад

img

Сьогодні, 24 листопада, очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь шукали шляхи вирішення проблемних питань близько пів сотні осіб. 

Здебільшого звернення від мешканців громади мали особистий характер: надати матеріальну допомогу, посприяти у поліпшенні житлових умов та скорішому відновленню водо- та газопостачання. 

Основне ж питання стосувалося саме підключення газу. 

Як зауважив очільник Покровської МВА, цей процес у громаді триває. Але місцевим мешканцям треба бути готовими до надскладної зими і викликів сьогодення. Для відновлення послуги з газозабезпечення треба звіритися по боргах, сплатити їх та чекати газовиків. 

«Під час кожного спілкування з місцевими мешканцями дуже багато питань стосується саме газопостачання. Є певні проблеми із заборгованістю по квартирах і будинках. Надані роз’яснення. Маємо надію, що люди все ж таки борги погасять хоча б в основній масі. І там, де є індивідуальне опалення в будинках, будемо включатися в процес, щоб їх якнайшвидше підключили до газозабезпечення. Також приходили люди з приводу отримання дров та вугілля, і ці проблеми вирішені повністю», - зауважив очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк. 

Під час прийому звучали також питання оснащення укриттів пічками-буржуйками та сприянням у бурінні свердловин. 

Кожного жителя керівники вислухали та спільно шукали шляхи вирішення проблемних питань. 

Найближчим часом виконавці звітують по кожному зверненню. 

Нагадаємо, що записатися на особистий прийом до начальника Покровської МВА Сергія Добряка можна, зателефонувавши до Контакт-центру: 0-800-300-101.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію