• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До лікаря за потребою: мешканці приєднаних територій продовжують проходити профогляд вузьких спеціалістів

eye

164

24.11.2022 12:30

Новини громад

img

У рамках програми «Доброзичлива медицина» вже третій тиждень поспіль мешканці старостинських округів громади мають можливість потрапити на прийом до медиків Покровської міської лікарні та отримати їх консультації. 

Цього тижня вже вдруге відвідали лікарню жителі Першотравневого, Срібненського, Новоєлизаветівського, Новотроїцького та Шевченківського старостатів. 

«Такі поїздки організовуються за потребою, а вона серед сільського населення є завжди. Переважно, їдуть на прийом до медиків представники старшого покоління, пенсіонери, які мають проблеми зі здоров’ям. Дякуємо нашим лікарям, що немає черг біля  кабінетів і пацієнтам не доводиться довго чекати на консультації»,- розповіла начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач. 

Перевагою таких поїздок у місто є й те, що на зворотній дорозі мешканці громади мають можливість придбати в аптеці необхідні ліки та зробити запас харчових продуктів в магазинах. 

«Все дуже гарно організоване. Теплий та комфортний автобус, доброзичливе ставлення лікарів. Ми дуже задоволені, що не треба витрачати кошти на дорогу та мерзнути на зупинках, особливо, коли на вулицях негода, бо дорога займає багато часу», - зауважили мешканці Срібненського старостинського округу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

10

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

30

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію