• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк провів зустріч із директором Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимиром Колесниковим та представниками ГО «Лікарі без кордонів»

eye

451

24.11.2022 12:30

Новини громад

img

Від початку повномасштабної війни в Україні міжнародна незалежна комерційна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» (MSF) активно працюють у всіх регіонах України, допомагають вимушеним переселенцям, забезпечують ліками, навчають старших будинків та активних жителів надавати першу медичну допомогу. 

Головне ж завдання – допомагати медичним відділенням. 
Турботу організації відчула вся Донецька область, зокрема Бахмут, Лиман, Краматорськ, Костянтинівка. 

Покровську «Лікарі без кордонів» активно допомагають з квітня, доставляючи лікарські препарати. З травня підтримують громаду оснащенням для насосних станцій. У подальшому розглядається допомога генераторами та сонячними батареями.


 
«Дякуємо представникам організації «Лікарі без кордонів» за зацікавленість у співпраці з Покровськом, - почав зустріч начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У Покровській громаді є 2 міста та 8 старостатів, де функціонують первинні медичні ланки, де потрібні ліки та всіляка допомога».

Попросив керівник і підтримки для сусідніх громад - Новогродівки, Селидового, Авдіївки, Очеретиного. 
Своєю чергою, «Лікарі без кордонів» (MSF) пообіцяли надати допомогу не лише в медичній сфері, а й в облаштуванні укриттів та «пунктів незламності», яких у місті вже 10. У кожному такому пункті зможуть одночасно перебувати 40 до 500 людей, тобто загалом можна розмістити до 5000 осіб.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію