• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк провів зустріч із директором Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимиром Колесниковим та представниками ГО «Лікарі без кордонів»

eye

230

24.11.2022 12:30

Новини громад

img

Від початку повномасштабної війни в Україні міжнародна незалежна комерційна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» (MSF) активно працюють у всіх регіонах України, допомагають вимушеним переселенцям, забезпечують ліками, навчають старших будинків та активних жителів надавати першу медичну допомогу. 

Головне ж завдання – допомагати медичним відділенням. 
Турботу організації відчула вся Донецька область, зокрема Бахмут, Лиман, Краматорськ, Костянтинівка. 

Покровську «Лікарі без кордонів» активно допомагають з квітня, доставляючи лікарські препарати. З травня підтримують громаду оснащенням для насосних станцій. У подальшому розглядається допомога генераторами та сонячними батареями.


 
«Дякуємо представникам організації «Лікарі без кордонів» за зацікавленість у співпраці з Покровськом, - почав зустріч начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У Покровській громаді є 2 міста та 8 старостатів, де функціонують первинні медичні ланки, де потрібні ліки та всіляка допомога».

Попросив керівник і підтримки для сусідніх громад - Новогродівки, Селидового, Авдіївки, Очеретиного. 
Своєю чергою, «Лікарі без кордонів» (MSF) пообіцяли надати допомогу не лише в медичній сфері, а й в облаштуванні укриттів та «пунктів незламності», яких у місті вже 10. У кожному такому пункті зможуть одночасно перебувати 40 до 500 людей, тобто загалом можна розмістити до 5000 осіб.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію