• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк провів зустріч із директором Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимиром Колесниковим та представниками ГО «Лікарі без кордонів»

eye

286

24.11.2022 12:30

Новини громад

img

Від початку повномасштабної війни в Україні міжнародна незалежна комерційна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» (MSF) активно працюють у всіх регіонах України, допомагають вимушеним переселенцям, забезпечують ліками, навчають старших будинків та активних жителів надавати першу медичну допомогу. 

Головне ж завдання – допомагати медичним відділенням. 
Турботу організації відчула вся Донецька область, зокрема Бахмут, Лиман, Краматорськ, Костянтинівка. 

Покровську «Лікарі без кордонів» активно допомагають з квітня, доставляючи лікарські препарати. З травня підтримують громаду оснащенням для насосних станцій. У подальшому розглядається допомога генераторами та сонячними батареями.


 
«Дякуємо представникам організації «Лікарі без кордонів» за зацікавленість у співпраці з Покровськом, - почав зустріч начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У Покровській громаді є 2 міста та 8 старостатів, де функціонують первинні медичні ланки, де потрібні ліки та всіляка допомога».

Попросив керівник і підтримки для сусідніх громад - Новогродівки, Селидового, Авдіївки, Очеретиного. 
Своєю чергою, «Лікарі без кордонів» (MSF) пообіцяли надати допомогу не лише в медичній сфері, а й в облаштуванні укриттів та «пунктів незламності», яких у місті вже 10. У кожному такому пункті зможуть одночасно перебувати 40 до 500 людей, тобто загалом можна розмістити до 5000 осіб.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію