• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк провів зустріч із директором Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимиром Колесниковим та представниками ГО «Лікарі без кордонів»

eye

125

24.11.2022 12:30

Новини громад

img

Від початку повномасштабної війни в Україні міжнародна незалежна комерційна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» (MSF) активно працюють у всіх регіонах України, допомагають вимушеним переселенцям, забезпечують ліками, навчають старших будинків та активних жителів надавати першу медичну допомогу. 

Головне ж завдання – допомагати медичним відділенням. 
Турботу організації відчула вся Донецька область, зокрема Бахмут, Лиман, Краматорськ, Костянтинівка. 

Покровську «Лікарі без кордонів» активно допомагають з квітня, доставляючи лікарські препарати. З травня підтримують громаду оснащенням для насосних станцій. У подальшому розглядається допомога генераторами та сонячними батареями.


 
«Дякуємо представникам організації «Лікарі без кордонів» за зацікавленість у співпраці з Покровськом, - почав зустріч начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У Покровській громаді є 2 міста та 8 старостатів, де функціонують первинні медичні ланки, де потрібні ліки та всіляка допомога».

Попросив керівник і підтримки для сусідніх громад - Новогродівки, Селидового, Авдіївки, Очеретиного. 
Своєю чергою, «Лікарі без кордонів» (MSF) пообіцяли надати допомогу не лише в медичній сфері, а й в облаштуванні укриттів та «пунктів незламності», яких у місті вже 10. У кожному такому пункті зможуть одночасно перебувати 40 до 500 людей, тобто загалом можна розмістити до 5000 осіб.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

7

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

29

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію