• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Питання тепло- та водопостачання. Очільник Покровської МВА провів зустріч з очільниками ОСББ та активістами

eye

123

24.11.2022 11:29

RSS

img

Оплата за опалення місць загального користування, водопостачання та водовідведення - ці питання стали головними в ході зустрічі очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступника міського голови Олександра Добровольського, начальниці ККСН Марини Ухової зі старшими будинків та активними жителями. 

Зустрітись з керівником громади місцеві мешканцями вирішили через надто високий, на їхню думку, тариф на водопостачання та за роз'ясненнями щодо законності плати за опалення місць загального користування в під’їздах багатоповерхових будинків.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Добровольський, тариф на водопостачання у місті не змінювався з 2017 року. Але вже тоді ціна була прорахована некоректно, тож у 2018 році КП «Покровськводоканал» почало працювати збитково. І сьогодні, аби не виділяти на утримання підприємства багатомільйонні дотації з міського бюджету, ціни на водопостачання необхідно підвищувати. 

Роз’яснив Олександр Добровольський присутнім й механізм сплати за стоки. За його словами, хто користується водою зі свердловин, сплачуватиме лише за водовідведення за загальним тарифом. 

Щодо нарахувань за теплопостачання, очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк зауважив, що у місті триватиме робота із  забезпечення багатоповерхівок загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії.

«Пропоную опрацювати досвід сусідніх громад щодо нарахування сплати за спожите тепло. Треба відновити й засідання робочої групи, яка вже була створена у Покровську, але через війну призупинила свою діяльність. На таких зібраннях визначатимемо напрямок дій та механізми вирішення комунальних питань», - зауважив Сергій Добряк. 

У ході зустрічі також були обговорені питання щодо стану покрівель житлових багатоквартирних будинків та облаштування в них найпростіших укриттів. 

Очільник Покровської МВА запевнив присутніх, що комунальна сфера готова до зимового періоду та зазначив, що завжди готовий до діалогу та спільного вирішення наболілих питань.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

60

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію