• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для облаштування «пунктів незламності» та найпростіших укриттів Метінвест передав Покровську 70 пічок-буржуйок

eye

271

23.11.2022 12:09

Новини громад

img

Вже 9 місяців поспіль Україна воює з терористичною державою, яка цілеспрямовано руйнує енергетичні системи країни. Аби пережити холоди, група компаній Метінвест власними силами виготовляє металеві пічки, які потім передає в прифронтові міста. 

Перші 70 буржуйок з 1000 запланованих сьогодні отримала й Покровська громада. 

«Попри всі труднощі, які виникають під час війни, підприємство "Метінвест" залишається надійною опорою економіки України і наших співробітників. І поки військові дають відсіч агресору на полі бою, ми захищаємо тил. Ми розуміємо, що зима не буде легкою, тому сподіваємось, що всі необхідні заходи для безпеки та добробуту наших громадян будуть прийняті», - зазначив генеральний директор "Метінвест Покровськвугілля" Андрій Акулич. 

Попри свою сувору «зовнішність», буржуйки «Метінвесту» мають низку переваг. Вони невибагливі до місця розташування, віддають тепло одразу після розпалювання, здатні швидко обігріти приміщення площею до 50 м2. 

Такі пічки допомагають приготувати їжу, висушити одяг чи закип’ятити води, тому вони життєво необхідні в умовах відсутності комунікацій. 

«Отримані буржуйки будуть розподілені на «пункти незламності» та укриття, а надалі будемо їх роздавати населенню. Усього в громаді буде діяти 10 «пунктів незламності», 4 з яких вже укомплектовані і генераторами, і запасами води. До початку грудня вже будуть готові ще 6. Зараз питання в генераторах, йде процедура тендерних закупівель. Маємо надію за тиждень встигнути обладнати 10 пунктів незламності. Ще раз висловлюємо нашу подяку партнерам – компанії «Метінвест». Разом до перемоги. Все буде Україна!», - зауважив очільник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Аби пришвидшити процес оснащення укриттів, сьогодні ж пічки були видані старшим багатоповерхових житлових будинків. 

За їх словами, буржуйки дуже знадобляться для обігріву приміщення, яке місцеві мешканці облаштували у підвалах будинків та приготування їжі у разі відсутності електроенергії. 

«У нас є кімната, де зроблені лавки, матраци лежать, постільна білизна – все підготовлено. Є пів куба дров. Віримо, що буде все гаразд і не доведеться грітися у підвалах. За цю допомогу дуже вдячні», - зазначила старша будинку №3 мікрорайону «Шахтарський» Зоя Сорока.

Своєю чергою заступник міського голови Олександр Добровольський додав, що комунальники допоможуть старшим будинків розвести пічки по локаціях.

«Після того, як їх встановлять, тобто визначать місце розташування, будемо знати, яку довжини трубу ми маємо встановити на кожну окрему пічку», - зауважив Олександр Добровольский.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію