• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для облаштування «пунктів незламності» та найпростіших укриттів Метінвест передав Покровську 70 пічок-буржуйок

eye

692

23.11.2022 12:09

Новини громад

img

Вже 9 місяців поспіль Україна воює з терористичною державою, яка цілеспрямовано руйнує енергетичні системи країни. Аби пережити холоди, група компаній Метінвест власними силами виготовляє металеві пічки, які потім передає в прифронтові міста. 

Перші 70 буржуйок з 1000 запланованих сьогодні отримала й Покровська громада. 

«Попри всі труднощі, які виникають під час війни, підприємство "Метінвест" залишається надійною опорою економіки України і наших співробітників. І поки військові дають відсіч агресору на полі бою, ми захищаємо тил. Ми розуміємо, що зима не буде легкою, тому сподіваємось, що всі необхідні заходи для безпеки та добробуту наших громадян будуть прийняті», - зазначив генеральний директор "Метінвест Покровськвугілля" Андрій Акулич. 

Попри свою сувору «зовнішність», буржуйки «Метінвесту» мають низку переваг. Вони невибагливі до місця розташування, віддають тепло одразу після розпалювання, здатні швидко обігріти приміщення площею до 50 м2. 

Такі пічки допомагають приготувати їжу, висушити одяг чи закип’ятити води, тому вони життєво необхідні в умовах відсутності комунікацій. 

«Отримані буржуйки будуть розподілені на «пункти незламності» та укриття, а надалі будемо їх роздавати населенню. Усього в громаді буде діяти 10 «пунктів незламності», 4 з яких вже укомплектовані і генераторами, і запасами води. До початку грудня вже будуть готові ще 6. Зараз питання в генераторах, йде процедура тендерних закупівель. Маємо надію за тиждень встигнути обладнати 10 пунктів незламності. Ще раз висловлюємо нашу подяку партнерам – компанії «Метінвест». Разом до перемоги. Все буде Україна!», - зауважив очільник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Аби пришвидшити процес оснащення укриттів, сьогодні ж пічки були видані старшим багатоповерхових житлових будинків. 

За їх словами, буржуйки дуже знадобляться для обігріву приміщення, яке місцеві мешканці облаштували у підвалах будинків та приготування їжі у разі відсутності електроенергії. 

«У нас є кімната, де зроблені лавки, матраци лежать, постільна білизна – все підготовлено. Є пів куба дров. Віримо, що буде все гаразд і не доведеться грітися у підвалах. За цю допомогу дуже вдячні», - зазначила старша будинку №3 мікрорайону «Шахтарський» Зоя Сорока.

Своєю чергою заступник міського голови Олександр Добровольський додав, що комунальники допоможуть старшим будинків розвести пічки по локаціях.

«Після того, як їх встановлять, тобто визначать місце розташування, будемо знати, яку довжини трубу ми маємо встановити на кожну окрему пічку», - зауважив Олександр Добровольский.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію