• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Школяр з Покровська – срібний призер міжнародного шоу винаходів

eye

627

23.11.2022 10:23

Новини громад

img

Дмитро Осіпов, учень ЗОШ №9 Покровської міської ради створив програмно-апаратний комплекс «HOLOSCHOOL» – голографічно-мультимедійний асистент вчителя  та отримав «срібло» Міжнародного шоу винаходів.

У жовтні у Варшаві відбулося «International Warsaw Inventions Show 2022» - одна з найбільших виставок винаходів у Європі, яка щорічно проводиться у Варшаві, Польща. Тут молоді винахідники з усього світу демонструють свої наукові проєкти міжнародній спільноті, діляться досвідом та отримують відгуки про те, як покращити свої винаходи.

Серед учасників шоу – представники таких країн, як Саудівська Аравія, Хорватія, Єгипет, Канада, Малайзія, Корея та Велика Британія.

У складі збірної України демонстрував свої винаходи й представник учнівської молоді Покровської громади Дмитро Осіпов.

«HOLOSCHOOL» — голографічно-мультимедійний асистент вчителя, який складається з великого екрана, ноутбука, одноплатного комп’ютера Raspberry Pi та коробки з призмою,- розповідає автор проєкту Дмитро Осіпов. - Два останні елементи допомагають відтворити голограму. Працює це в такий спосіб: з ноутбука вчитель/-ка може вивести презентацію на екран, керувати її елементами та створювати з них голограму, яку бачимо в коробці з призмою. Але поки це лише прототип, пілотний варіант».

Роботою мультимедійного асистента вчителя Дмитро зацікавився ще в 8-му класі. Опісля дізнавався у педагогів, як воно працює та чи можливо це зробити. Відтоді й почав працювати над проєктом, робота над яким тривала близько 10 місяців. Спершу учень ЗОШ №9 описав ідею, зробив план, пізніше знайшов обладнання, запрограмував його та тестував.

«Це лише прототип, тож робота над проєктом ще триває. Хочу вдосконалити інтерфейс для вчителів і додати аудіосупровід. Поки тільки думаю про стартап із цим проєктом, адже планую ще взяти участь в інших конкурсах», - зазначив переможець «International Warsaw Inventions Show 2022» Дмитро Осіпов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію