• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка з Днем Гідності та Свободи

eye

640

21.11.2022 08:00

Новини громад

img

Шановні земляки! Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи, який Україна відзначає в цьому році вже увосьме

Цей день – важливе нагадування про ті доленосні події, що відбулися в Україні на початку ХХІ століття, коли українці, відстоюючи ідеали свободи й демократії, стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали проявом духу нації, духу вільних людей, які здатні відстояти своє право на вибір.

Звісно, кремлівській владі були не до смаку воля України та обраний нею шлях євроінтеграції. Через це нашому миролюбному народу була нав'язана війна, яка навесні 2014 року охопила південь і схід, а вісім років по тому – всю Україну. Але майже фантастична самоорганізація та згуртованість українців, яку проявив наш народ під час двох революцій, стала одним із тих вирішальних чинників, який завадив російським окупантам «узяти Київ за три дні».

Свобода та гідність були тими цінностями, за які виходили й гинули люди на Майдані. Свободу та гідність сьогодні захищають і виявляють українські воїни та цивільні громадяни.

Переможний дух Свободи – дух української нації. Саме він приведе нас до Перемоги!


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію