ДО УВАГИ ГОСПОДАРЮЮЧИХ СУБ’ЄКТІВ

11.05.2016 19:25

Підприємництво

Враховуючи складну ситуацію, пов’язану з проведенням у регіоні Антитерористичної операції, з метою зниження напруженої соціально-психологічної обстановки, зменшення ризиків скоєння правопорушень, пов’язаних із вживанням алкоголю, рішенням Красноармійської міської ради від 15.01.2015 № 6/43—11 тимчасово (на період проведення Антитерористичної операції) встановлена заборона суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Красноармійська, продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).

Проте, згідно повідомленням, що надходять останнім часом до міської ради від Красноармійського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області, виявлені чисельні факти продажу алкоголю військовослужбовцям в торговельній мережі міста.
Таке безвідповідальне ставлення окремих працівників сфери торгівлі до настільки важливого питання створює умови для скоєння правопорушень особами, які мають безпосередній доступ до стрілецької зброї, що в свою чергу становить реальну загрозу здоров’ю та життю оточуючих.
Красноармійська міська рада звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Красноармійська, щодо необхідності суворого дотримання заборони на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива військовослужбовцям, а також нагадує, що за недотримання означеного нормативного акту порушники несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Начальник сектору торгівлі
та побутового обслуговування населення А.І. Вілянська