• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ми відкриті до партнерства та вдячні за будь-яку допомогу: очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з представниками Карітас України

eye

250

17.11.2022 09:49

Новини громад

img

З перших днів воєнного вторгнення росії в Україну руку допомоги Покровській громаді простягнули десятки міжнародних та всеукраїнських фондів та неурядових організацій. Одними з таких став БФ «Карітас».

«Наша задача дізнатись, як громада готується до зими і чим ми можемо бути корисними», - розпочав зустріч програмний директор Карітас України Григорій Селещук.

Перед тим, як перейти до обговорення нагальних потреб мешканців Покровської громади, очільник Покровської МВА Сергій Добряк та заступник міського голови Микола Шабельник подякували представникам Карітас України за постійну та вагому допомогу, яку фонд надає Покровську вже протягом тривалого часу.

«У нас 19 котелень, які опалюють 22 тисячі квартир. Через збройну агресію рф та аварійні відключення електроенергії, є гостра потреба в генераторах. Триває процес забезпечення твердим паливом місцевих мешканців. 2 тисячі кубів дров дає нам держава, ще 1 тисячу кубометрів ми вже розвезли зусиллями наших комунальних підприємств. Але потреба ще існує, тому, якщо є можливість допомогти і з деревиною – будемо вдячні», - зауважив Сергій Добряк.

Крім того, очільник Покровської МВА додав, що електрика та вода – це ті два чинники, які впливають на систему опалення та стале проходження опалювального сезону. Вирішення водного питання, яке на сьогодні є болючою темою для всієї Донеччини, один з пріоритетних напрямків у роботі керівництва Покровської громади.

 Своєю чергою, заступник міського голови Микола Шабельник ознайомив представників Карітасу з етапами оснащення покровського шелтера для вимушених переселенців та озвучив потребу в ліжках.

Підсумовуючи зустріч, керівники громади висловили сподівання щодо перспектив подальшого співробітництва між Фондом та громадою в рамках різних проєктів та ще раз подякували за посильну допомогу для мешканців усієї Донеччини.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію