• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від Фонду Ріната Ахмєтова породіллі Покровська отримали дитяче харчування

eye

216

16.11.2022 15:04

Новини громад

img

До всесвітнього дня дитини, який відзначатиметься 20 листопада, від благодійного фонду Ріната Ахмєтова та компанії Метінвест перинатальним центрам Донеччини було передано понад 1000 коробок дитячого харчування. Отримали допомогу й породіллі Покровської громади. 

«Ми дуже сильно пропагандуємо грудне харчування, а суміші ми пропонуємо лише тим, хто народжується з різними патологіями. Дуже вдячні фонду за всебічну допомогу»,- зазначив головний лікар Покровського перинатального центру Іван Циганок. 

Олексій та Марія приїхали з Бахмута. Квартира згоріла. Мали власний бізнес. Зараз проживають в Костянтинівці, мають двох старших діток та новонароджену Софійку, яка сьогодні з’явилась на світ у нашій громаді.

Зараз у Покровському медзакладі  перебувають 11 породіль та 5 жінок, що готуються до пологів. Усього за цей рік було прийнято 400 пологів - кількість дуже знизилась через події в країні. 

Відвідали породіль та молодих матусь заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова та директор з персоналу та соціальних питань компанії «Метінвест Покровськвугілля» Сергій Степаненко. 

«Жінки, які сьогодні перебувають в перинатальному центрі Покровська, для мене - прояв мужності, рішучості в цей нелегкий час. І водночас це дуже добрий знак, що в нашій країні буде все добре. І є народна прикмета: якщо народжуються хлопці, то це до війни, а сьогодні у Покровську на світ з'являються дівчатка. Це дуже гарний знак! І хочеться привітати з Днем дитини усіх молодих мам нашого регіону, побажати здоров’я їм та їхнім діткам»,- зазначив Сергій Степаненко. 

Своєю чергою, Маргарита Ідрісова подякувала компанії Метінвест та Фонду Ріната Ахмєтова за всебічну допомогу Покровській громаді у різних напрямках: забезпеченні медзакладів сучасним обладнанням, генераторами, ліками, представників критичної інфраструктури - захисною амуніцією, мешканців - продуктовими наборами виживання, а також за підтримку ЗСУ.

«Отримане дитяче харчування може застосовуватись з перших днів життя  немовля. Це дуже гарна ініціатива та дієва  допомога перинатальним центрам Донеччини, у тому числі і Покровському. Дуже вдячні наших партнерам за небайдужість та готовність допомагати всім верствам населення, і навіть, новонародженим», - зауважила Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію