• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від Червоного Хреста України перинатальний центр Покровська отримав обладнання для немовлят

eye

328

15.11.2022 17:54

Новини громад

img

Перинатальний центр Покровської КЛІЛ – єдиний у Донецькій області, що продовжує працювати. І тут відчувалася нестача в обладнанні для особливих малюків. 

«Практично всі недоношені діти, які народжують в області, мають патології. Ми звернулися у Червоний Хрест, і нам була надана допомога в апараті штучного дихання для новонароджених. Ми дуже вдячні за таке обладнання. Діти отримуватимуть медичну допомогу у повному обсязі», - підкреслив головний лікар перинатального центру Іван Циганок.

За словами голови Покровської міської організації Товариства Червоного Хреста Людмили Полтавченко, у процесі появи цього важливого обладнання було задіяно багато небайдужих людей: «За дорученням Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста для перинатального центру Покровської КЛІЛ був переданий апарат штучної вентиляції легень. Ми дуже вдячні за таку допомогу!». 

Особливості апарату штучної вентиляції легень новонароджених в тому, що він тихо працює і завдяки вмонтованому акумулятору може працювати понад 4 години. А це надважливо при відключеннях електропостачання. Ці апарати поставляються по всій Україні і дуже добре зарекомендували себе у роботі.

«Дуже вдячні голові Червоного Хреста Людмилі Полтавченко за те, що вона розповідає Міжнародному Червоному Хресту про потреби міста і в плані харчових продуктів, і медицини. І саме на часі сьогодні неонатологія, адже попри війну, жінки продовжують народжувати, і такі апарати будуть рятувати наших малюків», - підкреслила важливість нового обладнання заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

0

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

12

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

18

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію