• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від Червоного Хреста України перинатальний центр Покровська отримав обладнання для немовлят

eye

179

15.11.2022 17:54

Новини громад

img

Перинатальний центр Покровської КЛІЛ – єдиний у Донецькій області, що продовжує працювати. І тут відчувалася нестача в обладнанні для особливих малюків. 

«Практично всі недоношені діти, які народжують в області, мають патології. Ми звернулися у Червоний Хрест, і нам була надана допомога в апараті штучного дихання для новонароджених. Ми дуже вдячні за таке обладнання. Діти отримуватимуть медичну допомогу у повному обсязі», - підкреслив головний лікар перинатального центру Іван Циганок.

За словами голови Покровської міської організації Товариства Червоного Хреста Людмили Полтавченко, у процесі появи цього важливого обладнання було задіяно багато небайдужих людей: «За дорученням Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста для перинатального центру Покровської КЛІЛ був переданий апарат штучної вентиляції легень. Ми дуже вдячні за таку допомогу!». 

Особливості апарату штучної вентиляції легень новонароджених в тому, що він тихо працює і завдяки вмонтованому акумулятору може працювати понад 4 години. А це надважливо при відключеннях електропостачання. Ці апарати поставляються по всій Україні і дуже добре зарекомендували себе у роботі.

«Дуже вдячні голові Червоного Хреста Людмилі Полтавченко за те, що вона розповідає Міжнародному Червоному Хресту про потреби міста і в плані харчових продуктів, і медицини. І саме на часі сьогодні неонатологія, адже попри війну, жінки продовжують народжувати, і такі апарати будуть рятувати наших малюків», - підкреслила важливість нового обладнання заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію