Донецька торгово-промислова палата запрошує вас взяти участь в онлайн заході «CHAMBER4MEMBERS»

11.11.2022 18:01

Захід відбудеться 22 листопада з 13:00 до 15:00.

В рамках заходу буде проведено вебінар на актуальнішу тему сьогодення «ВИЗНАЧЕННЯ НЕБЕЗПЕК І СЦЕНАРІЇ ВПЛИВУ НА БІЗНЕС», який розроблено Міжнародною організацією праці (ILO) в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Про що будемо говорити?

• Як сформувати обізнаність про багатофакторну небезпеку бізнесу;
  • Як застосовувати сценарне мислення задля вміння аналізувати свою вразливість до різних небезпек;
  • Як напрацювати сценарії впливу небезпек на ваші критичні бізнес-функції.

Спікером онлайн заходу «CHAMBER4MEMBERS» виступить віце-президент Харківської торгово - промислової палати Олена Васильєва.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM (інформацію до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Контактна особа:

Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом

+38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.com